SKS kemp 2022

Slavistický příměstský kemp v České Lípě

Slavistický příměstský kemp –

31.3.2022 – KEMP JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN

Slavistický příměstský kemp letos poprvé zavítá i na Lokotku v České Lípě. Jedná se o první ročník letního mimopražského fotbalového kempu, který zaštiťuje úspěšný prvoligový celek.

Oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa se tak zařadila mezi sedm partnerských klubů v České republice, kde tento formát kempu probíhá.

Příměstský kemp bude pod taktovkou trenérů přímo z mládežnické akademie Slavia Praha, včetně trenérů TJ Lokomotivy Česká Lípa. Účastníci našeho kempu tak nebudou ochuzeni o tréninky pod vedením zkušených slávistických trenérů.

Kempy budou probíhat příměstskou formou od pondělí do pátku. Jsou určeny pro holky a kluky ročníků narození 2009 – 2014.  Kemp je otevřen pro 48 hráčů a 8 brankářů.


Kempy budou probíhat příměstskou formou od pondělí do pátku. Jsou určeny pro holky a kluky ročníků narození 2009 – 2014.  Kemp je otevřen pro 48 hráčů a 8 brankářů.

Termín: 01. –  05. 08. 2022

Cena: 4 990 Kč (5 dní, stravování – svačina, oběd, svačina, pitný režim).

Pro účastníky je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během slavistického kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají:

  • fotbalové a brankářské
  • tréninky
    tréninkový set PUMA
  • uvítací balíček
  • atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu
  • volnočasové aktivity
  • soutěže a hry o ceny

Postup přijetí na kempy

Vzhledem k pravidelnému vyššímu zájmu o kemp, který převyšuje kapacitní možnosti, si pořadatel vymezuje právo rozhodovat o přijetí účastníka (ale vždy na základě vyplněné registrace).

1. Vyplníte registrační formulář 
2. Obdržíte odpověď o přijetí či nepřijetí
3. V případě přijetí obdržíte pokyny k platbě kempu
4. Uhradíte zálohu kempu
5. Úhradou zbývající částky se stáváte účastníky kempu

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp