příměstský kemp 2019 - top

Kemp skončil: Rekordní účast, zápasy proti Slavii

Nová sezona už odstartovala, ale ještě před jejím začátkem proběhl už 4. ročník příměstského fotbalového kempu Lokomotivy, který se opět vydařil. Zúčastnilo se ho rekordních 34 dětí, mezi kterými nechyběly ani holky. Všichni účastníci si vyzkoušeli nové fotbalové dovednosti, zahráli si jeden na jednoho, ale také navštívili bazén a zahráli si plážový fotbal.
——————————————————————————————————————
Přes třicet dětí se v areálu našeho stadionu rozhodně nenudilo, protože nabízí kvalitní zázemí pro většinu aktivit. Děti si tak mohly vyzkoušet novou odrazovou stěnu, ale zahrát si také badminton, vyzkoušet si lukostřelbu a mnoho dalších sportů. Nejdůležitější ale je, že si upevnily sociální vazby a vytvořily výbornou partu, ve které si našly nové kamarády a kamarádky.
——————————————————————————————————————
Třešničkou na dortu byl přátelský zápas s vrstevníky SK Slavia Praha na hřišti v Heřmanicích. Za parádní kemp se tak sluší poděkovat nejen účastníkům, ale i našemu soupeři a zejména trenérům, kteří se dětem naplno věnují ve svém volném čase.
——————————————————————————————————————
Kemp by se však nemohl uskutečnit bez hlavních partnerů, tedy Města Česká Lípa a Libereckého kraje, který dlouhodobě podporuje sportování mládeže do 18 let. Mezi důležité partnery patří také společnost Jakub a.s. Česká Lípa, jenž nám zapůjčila stan a také parfumerie LOCO company (https://loco-company.com/).
——————————————————————————————————————

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp