Loko U15 – FK Arsenal Č.Lípa U15 0:14 (0:10)

Branka: x

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Danyi, Bauer – Pola,  Danis, Melzer, Staroba- Hřeben, Buldra  (Lát, Zikmund, Piták)

Trenér: Albrecht

Rozhodčí: Zlatník, Sirota, Paulus

Soupeř po většinu zápasu diktoval své tempo. Druhý poločas i přes nevyužité šance soupeře jsme odehráli důstojněji. Opět dobrá a další zkušenost pro hráče mladších ročníků.

Loko U13- FK Arsenal Č.Lípa 6:7 (4:1)

Sestava: Danis – Melzer,Bauer, Babka, Pola, Rous, Buldra,Paulus, Kunák

Trenér: Pola

Rozhodčí: Zlatník

Herně vyrovnaný soupeř, kterého jsme zaskočili nečekanými góly. Postupem času nám docházeli síly vydané z předzápasu na velkém hřišti. V samotném závěru jsme inkasovali nešťastný rozdílový gól, který rozhodl pouze o vítězi utkání v městském derby.

FC Nový Bor U15 – Loko U15   11:3 (6:0)

Branka: Pola, Danyi, Buldra

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Danyi, Piták- Staroba Melzer, Danis, Pola- Hřeben, Buldra  (Lát, Rous, Zikmund.)

Rozhodčí: Martínek, Zlatník, Paulus

Soupeři jsme nabízeli lehké situace a občas i darovali velmi laciné příležitosti. Druhý poločas byl diametrálně herně odlišnější i rozdílové skóre 3:5 je přijatelnější. Musíme se opět poučit, protože nás čekají těžší utkání.

FC Nový Bor U13– Loko U13   2:3 (2:1)

Branky: 2x Paulus, Rous

Sestava: Danis – Kliment,Melzer,Danyi, Paulus, Babka,Rous, Buldra, Pola,

Rozhodčí: Martínek

V dnešním zápase naše síly nedošly ! Časem jsme si vytvářeli více a více šancí, které pochytal a střely povyrážel dobrými zákroky brankař Nešpor. Za trpělivost kluci zaslouží velkou pochvalu.

TJ Slovan Hrádek n. N. U15 – Loko U15   13:0 (6:0)

Branka: x

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Danyi, Piták- Zikmund, Melzer, Buldra, Jelínek Mir. – Hřeben, Pola  (Lát, Entner)

Rozhodčí: Bohuš, Pochop, Šnýdl

Za vytrvalého deště jsme odehráli pro nás typické utkání, ovšem s lepším nasazení a bojovností, která se postupně vytrácela. Nebýt několika umouněných obdržených branek z prvního poločasu byl konečný součet určitě přijatelnější.

TJ Slovan Hrádek n. N U13– Loko U13   14:6 (8:2)

Branky: Buldra 5x, Paulus

Sestava: Pola- Entner, Melzer,Danyi, Paulus, Novotný, Buldra.

Rozhodčí: Bohuš

Pro ledabylý přístup k nevlídnému počasí jsme byli odkázáni na hru o jednoho hráče v poli méně ! Přesto sedm statečných odehrálo toto utkání důstojně. Pěti góly se blýskl Ondra Buldra.